Aňa Geislerová
Hviezdy pomáhajú Projekt značky TOMS a časopisu ELLE

Ďakujeme za vašu podporu! Na jar 2016 venoval TOMS ČR 33% z predaja štyroch limitovaných modelov na konto štyroch vybraných neziskových organizácií. čítať ďalej

Značka TOMS je fenoménom v oblasti sociálnej zodpovednosti firiem - v rámci priekopníckeho modelu One for One daruje za každý predaný pár druhý pár topánok dieťaťu, ktoré ich nemá a potrebuje. Spolupracuje s neziskovými partnermi po celom svete a od svojho založenia v roku 2006 darovala viac ako 35 miliónov párov.

Na jar 2016 sa TOMS spojil s časopisom ELLE, aby preniesol filantropiu značky do českého kontextu. Oslovili sme štyri české módne ikony a známe podporovateľky neziskových projektov a vytvorili špeciálnu edíciu štyroch limitovaných modelov. Každý model reprezentoval jednu ambasádorku a každá si vybrala jednu českú neziskovú organizáciu, ktorú prostredníctvom projektu podporila. Kolekcia mala obrovský úspech a na konto každej organizácie putovalo 60 840 Kč.

Aňa Geislerová

Aňa Geislerová pre
Nadáciu na ochranu zvířat

"Zvířata jsou, co se týče pomoci neziskovek, vždycky až za dětmi a seniory. Zároveň si myslím, že zvířata asi nejvíc ze všech potřebují různé praktické věci - krmení, kotce, zdravotní péči, lidi, kteří by o ně pečovali a tak dále. Každá koruna je pro takovou organizaci podstatná."

Poslaním nadácie je trvalo zlepšovať vzťah človek - zviera - životné prostredie, pomáhať zmierňovať utrpenie a zaisťovať prijateľné podmienky zvierat v ľudskej starostlivosti, držaných v zajatí aj voľne žijúcich zvierat. Toto poslanie  vychádza z presvedčenia, že zvieratá sú cítiace bytosti, ktoré si zaslúžia pozornosť, starostlivosť a ochranu zo strany človeka. Vychádza z myšlienky, že každý život (nielen ľudský) má svoju vlastnú neopakovateľnú hodnotu a že v prírode existujú vzájomné väzby pre prežitie všetkých živých organizmov a udržanie rovnováhy celého ekosystému. viac informácií

Aňa Geislerová

limitovaný model Ani Geislerové

limitovaný model Lindy Vojtové

limitovaný model Kláry Issové

limitovaný model Veroniky Vařekové